Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gökçek'ten yeni anket

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 94 bin 477 kişiyle yapılan son ankette, kendisinin yüzde 52.81, Yavaş'ın ise yüzde 35.35 oy aldığını söyledi

Giriş Tarihi: 23.2.2014
Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Adem Ceylan ve Yenimahalleliler, İller Bankası Lokali'nde düzenlenen yemekte bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, en son 94 bin 477 kişi ile yapılan ankette, kendisinin oy oranının yüzde 52.81, CHP adayının yüzde 35.35 ve MHP adayının da 9.81 oy oranına sahip olduğunun belirlendiğini açıkladı.

HER 30 KİŞİDEN 1'İNE SORULDU

Ekranlarda bol bol anketlerin dolaştığını belirten Gökçek, kendisinin de anketler yaptırdığını belirterek, "En son durum şu. 94 bin 477 kişi ile yapıldı anket. Ne demek bu biliyor musunuz? Aşağı yukarı 30 kişide bir kişiye anket yapılmış. Bu ankete göre MHP'nin adayı 9.81 alıyor kararsızlar dağıldıktan sonra. CHP'nin adayı Mansur Bey 35.35 alıyor, yine AK Parti'nin adayı bizim aldığımız oy da 52.81" dedi.

TEMA PARK VE TELEFERİK

Dünyanın en büyük tema parkını Yenimahalle sınırları içerisindeki Atatürk Orman Çiftliği'ne yapacaklarını belirten Gökçek, Yenimahalle'de yapımı son aşamaya gelen teleferikle ilgili de bilgi verdi. Gökçek, "Allah izin verirse mart ayının ikinci yarısında teleferiği Şentepe'den açıp ücretsiz olarak aşağıya inişi yaparak, vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız" diye konuştu.

AYAŞ'A oto büs HİZMETİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, aynı zamanda ilçe Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışlarını Ayaş'ta sürdürdü. AK Parti Ayaş Belediye Başkanı Adayı Bülent Taşan ile birlikte Ayaş Meydanı'nda toplanan coşkulu kalabalığı selamlayarak konuşmasına başlayan Gökçek, "Bu meydandan Törekent'e kadar otobüs kaldıracağız. Kızılay'a rahatlıkla gidebileceksiniz" dedi.

ÇAMLIDEREBALI NAM SALACAK
Gökçek , son olarak Çamlıdere'de AK Parti SKM açılışını gerçekleştirdi. Gökçek Çamlıdere'ye yapılacakları şöyle sıraladı: "Çamlıdere'de arıcılık yapmak isteyen ne kadar köylü varsa Büyükşehir Belediye Meclisi'nden karar alırsak, aldığınız kovanları da ücretsiz olarak vereceğiz. Bu konuda destek olacağız, Çamlıdere balının Türkiye'ye nam salmasını istiyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek'ten yeni anket
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN