Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çarmıklı'ya 'büyük ödül'

Giriş Tarihi: 1.7.2014
Nurol Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Çarmıklı, Uluslararası Yönetim Geliştirme Derneği'nin (IMDA) Ankara kongresinde "Uluslararası Yılın İş Adamı Ödülü''ne layık görüldü. 30 ülkeden bilim adamlarının katıldığı kongre, ATO ve Atılım Üniversitesi'nin ev sahipliğinde Sheraton Otel'de gerçekleştirildi.

GURUR DUYUYORUM

Törende, Uluslararası Yılın İşadamı Ödülü Nurol Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Çarmıklı'ya verildi. Holding'in tanıtım filminin gösterildiği gecede konuşan IMDA Başkanı Dr. Kipp Becker, "Artvin'den başlayan yaşamında bugün 3 kıtada 40'a yakın iştirake ve 20 bin çalışana ulaşan Nurol Holding'in başkanına bu ödülü verirken ülkeniz adına gurur duyuyorum" dedi.

AİLEYE TEŞEKKÜR
Ödülünü Becker'den alan Nurettin Çarmıklı, bu ödüle layık görülmekten duyduğu mutluluğu dile getirerek, tüm Nurol ailesine teşekkür etti. Geceye Çarmıklı ailesi tam kadro katıldı. Nurettin Çarmıklı'nın iki kardeşi ve şirketin yönetim kurulu başkan yardımcıları Erol ve Oğuz Çarmıklı da gecede yerlerini aldı. Gecede SABAH Yazarı Yavuz Donat, Atılım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdurrahim Özgenoğlu da bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çarmıklı'ya 'büyük ödül'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN