Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocuklar Altınpark'ta coşuyor

Büyükşehir Belediyesi'nin, Ramazan boyunca çocukları Altınpark'ta eğlendirecek olan 'Mahallede Şenlik Var Panayırı', Ramazan coşkusunu kentte ikiye katlıyor

Giriş Tarihi: 1.7.2014
Büyükşehir Belediyesi'nin, Ramazan ayı boyunca Altınpark'ta eğlendirecek olan Mahallede Şenlik Panayırı, özellikle çocukların Ramazan coşkusuna renk katıyor. Okulların kapanmasının ardından mahalle mahalle gezerek çocukları eğlendiren panayır, Ramazan ayı boyunca Altınpark'ta konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

YARIŞMALARLA RENKLENİYOR

Ramazan'ın ilk gününden itibaren, iftarların yapılmasının hemen ardından yüzlerce Başkentli'in çocuklarıyla birlikte akın ettiği Altınpark'taki hediye ve eğlence dolu panayır, dinletiler ve yarışmalarla renkleniyor. Çocuklar onlarca değişik oyuncaktan ücretsiz faydalanırken, büyükler de iftarın ardından, oruç rehavetini Altınpark'ta atıyor.

BÜYÜKLER MUTLU OLUYOR

Başkentliler, belediyenin bu hizmetinden memnun olduklarını açıkladı. Berfin Işılak, Altınpark'a daha önce de geldiğini anlatarak, "Çok güzel, çok beğendim. Umarım her Ramazan'da panayır devam eder" dedi. Seda Vural ise panayır sayesinde çocukların çok mutlu olduğuna dikkat çekerek, "Güvenli bir şekilde çocuklarımızı eğlendirebiliyoruz. Yaz akşamlarını dolu dizgin geçiriyoruz. Melih Gökçek'e çok teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklar Altınpark'ta coşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN