Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ali ERDOĞAN: Ankaragücü için hesap ve destek

Giriş Tarihi: 8.7.2014
SABAH Ankara'da dün Uğur Yıldırım'ın Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ile yaptığı röportaj da altı çizilmesi gereken sözler var. En önemlisi de Yiğiner'in "Ankaragücü'nün şu an futbolcu transferinden çok yönetici transferine ihtiyacı var" sözleri bir gerçeği daha ortaya koyuyor. Paralı başkan ve yöneticilere ihtiyaç olduğu ortada. Şimdi kimse yalancı pehlivanlık yapıp, ortaya çıkıp, "Ben talibim" sözleriyle koca bir camiayı kandırmasın. O sözleri söyleyenleri çok gördük.
Yiğiner ve yönetimi toplantılar yapıp, görüş alış-verişinde bulunarak Ankaragücü'nün yol haritasını belirlemeye çalışıyorlar. Bu yola taraftar dışında harç koyan olmadığı gibi taş yığınlarıyla yolun çıkmaza girmesini engelleyenlerin olduğu gerçeği var. Taş koyanlar biliniyor ama dile getirilmiyor.
İşte bu engel nedeniyle başkanın çağrısına kulak vermiyorlar. 104 yıllık çınarın gölgesinin altına girmekten korkuyorlar. Ankaragücü borç batağında.
Bu borçların nasıl yapıldığı ortaya çıkartılmalı… Ankaragücü'nü 70 milyon borca sokanlar hesap vermelidir.
Başkent'te bir takım yok oluyor, kimse sahip çıkmıyor, batışını izleyenler planlar içerisinde oluyorsa çok yazık… Ey Ankaralı… Asgari ücretle geçinen işçim, memurum… Sabah kepengi açıp, siftah etmeden evine dönen esnafım…Taksicim, dolmuşcum, simitcim, ayakkabı boyacım, pazarcım... Ne milletvekillerinden…Ne validen…Ne belediye başkanlarından… Ne zengin iş adamlarından yardım sesi geldi… Ankaragücü'nün umudu sizlersiniz… Sizlerin bir simidi, bir ayakkabı boyasını, taksicilerin bir müşteriden aldığınız ücreti Ankaragücü'ne vereceğinize inanıyorum… Çünkü siz Ankara'da yaşıyorsunuz… Siz ANKARAGÜÇLÜSÜNÜZ… Ve siz BÜYÜK ANKARAGÜCÜ TARAFTARLARI… Dün destek oldunuz… Bugün ve yarın da aynı desteği sürdüreceğinize inanıyorum… Şimdi Ankaragücü'nde hesap verme ve destek zamanı… Bu zamanı iyi kullanmak gerekir…
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali ERDOĞAN: Ankaragücü için hesap ve destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN