Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Meclis'in stresini Ankapark'ta attılar

Büyükşehir Meclis üyeleri, Ankapark'ın dev oyuncaklarında adrenalin dolu bir gece yaşadı

Giriş Tarihi: 16.5.2015
Meclis'in stresini Ankapark'ta attılar
Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri, 'nın önemli projelerinden Ankapark'ı ziyaret ederek, devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra, oyuncaklara binerek keyifli bir gece geçirdi. Belediye Meclisi toplantısının ardından Başkanvekili Ali İhsan Ölmez ile birlikte meclis üyelerinin aileleriyle katıldığı Ankapark gezisine, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar eşlik ederek proje hakkında bilgi verdi. Ankapark'ın iki dev oyuncağı Roller Coaster ile dönme dolaba binerek, renkli bir gezi gerçekleştiren Meclis üyeleri, havanın kararması ile dev havuzda gerçekleşen suyun ışık ile dansını izledi.

55 metreden ankara

Roller Coaster'a binme cesareti konusunda aralarında geçen esprili ve sıcak atışmaların ardından uzlaşan meclis üyelerinden bazıları cesaretlerini toplayarak, saatte 110 km hıza ulaşan dünyanın en büyükleri arasında bulunan Roller Coaster'a bindi. 870 metre uzunluğundaki raylarda çeşitli manevralarla 35 metre yüksekliğe ulaşarak turu tamamlayan Meclis üyelerinden bazıları, yüksek adrenalin nedeniyle yorum yapmaktan kaçınırken, bazıları da bir tur daha atmak istedi. 55 metre yükseklikteki dönme dolaba ise bütün Meclis üyeleri aileleri ile katılım sağlayarak güzel bir Ankara manzarası seyretme şansı yakaladı.

Olağanüstü bir eser

Gezi sonrası değerlendirmede bulunan Başkanvekili Ali İhsan Ölmez, iktidar ve muhalefet Meclis üyeleriyle birlikte Ankapark'ı görmeye geldiklerini belirterek, şunları söyledi: "Ankapark marka değer oluşturacak olağanüstü bir proje. Meclis'e iktidar muhalefet emeği geçen çalışan işçisi memuru hepsine müteşekkirim. Sayın Gökçek ile beraber Ankara olağanüstü bir eser kazandı. İktidarı ile muhalefeti ile izleyip de alkışlamayan bir tane Meclis üyemiz olmadı. Yapılan iş güzel her türlü takdirin üstünde. Emeği geçen Sayın Gökçek'e teşekkür ediyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meclis'in stresini Ankapark'ta attılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN