Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teşekkürler Melih başkan

Başkan Melih Gökçek A.Gücü'ne verdiği sözleri tuttu. Borçların silinmesi için işadamları devrede

Teşekkürler Melih başkan
gücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in işadamlarıyla yaptığı toplantının çok önemli olduğunu belirterek, "Sayın Belediye Başkanımız Melih Gökçek'e ve işadamlarına Ankaragücü'ne destek verdikleri için şahsım ve Ankaragücü camiası adına teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar" dedi. Yiğiner, Gökçek-işadamları toplantısını SABAH Ankara'ya değerlendirdi ve şunları söyledi:

100 yıllık çınar
"Ankaragücü'nü bugünkü durumundan kurtarmak için Sayın Belediye Başkanımız Melih Gökçek başkanlığında işadamlarının bir araya gelmesi camia açısından önemli bir adımdır. Bu toplantı çok iyi oldu. Devam etmeli ve katkı sağlamalı. Sayın Başkanımız Melih Bey Ankaragücü'nün yüz yıllık bir çınar olduğunu buna destek olunması gerektiğini, Ankaragücü sevgisini yüreğinde taşıdığını gösterdi."

4-5 günümüz var
"Ankaragücü için işadamları söz verdikleri parayı toplayacağız. Elbette yeterli değil. Transfer yasağının kalkması için 4-5 güne ihtiyacımız var. Bunun için bu paraları topladığımız gibi, toplantıya katılmayan ancak destek sözü veren işadamları da bu sözünü yerine getireceğine inanıyorum."

Alacaklarını silsinler
"Şu anda kulüpten alacaklı bazı işadamları var. Bu rakamlar bir hayli yüksek. Ankaragücü'nün borçtan kurtulması için 25-30 milyon liraya ihtiyaç var. Başkanımız Melih Bey bu nedenle kulüpten alacaklı işadamlarıyla görüşüp bu borçların alınmaması ve silinmesini isteyecek. İşte o zaman Ankaragücü kurtulur."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teşekkürler Melih başkan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN