Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anadolu’nun güzel atları yarıştı

Başkent Binicilik Kulübü’nün ev sahipliğindeki şampiyonaya 7 ilden 120 at ve 70 binici katıldı

Giriş Tarihi: 19.4.2016
Anadolu’nun güzel atları yarıştı
Türkiye Binicilik Federasyonu (TBF) tarafından Başkent Binicilik Kulübü'nün ev sahipliğinde hafta sonu gerçekleştirilen "Engel Atlama 2016 Anadolu İlleri Şampiyonası"na 7 ilden 70 binici ve 120 at katıldı. Yeni sezonun ilk şampiyonası olan organizasyonda özellikle genç biniciler arasındaki mücadele dikkat çekti. Ankara'nın yanı sıra Adana, Gaziantep, Konya, Eskişehir, Antalya ve Kayseri'den gelen katılımcılar, Başkent Binicilik Kulübü'nün Gölbaşı Ballıkpınar tesislerinde kupa için ter döktü. Halka açık olan yarışlara iki gün boyunca biniciliğe meraklı başkentliler de yoğun ilgi gösterdi.

GENÇ BİNİCİLER
Şampiyonada kupalar sahiplerini bulurken, 80 cm'de Ece Çal "Lizaz", 85 cm'de Leyla Oktay "Primero", 90 cm'de Ece Köprülü "Danny", 95 cm'de Ali Erüz "Mr. Darcy", 100 cm'de Nuri Gün "Billur" isimli atlarıyla biniciliğe kabul edilen genç isimler olarak şampiyonaya adını yazdırdı.

"Engel Atlama 2016 Anadolu İlleri Şampiyonası"nda başkentin yanı sıra , Gaziantep, Konya, Eskişehir, ve gibi şehirlerden gelen atlar ve biniciler boy gösterdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anadolu’nun güzel atları yarıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN