yöresi Yörex’te

Giriş Tarihi: 30.9.2016
Ankara yöresi Yörex’te

Başkent ’ya has ürünler ’da düzenlenecek olan YÖREX’te tanıtılacak

Antalya'da 26-30 Ekim tarihleri arasında bu yıl 7'ncisi düzenlenecek YÖREX, yoğun katılımla gerçekleşecek. Geçen yıllarda da fuara katılan , bu yıl ürün yelpazesini genişleterek YÖREX'te yerini alacak. Ankara, Beypazarı kurusu, gümüş işlemeciliği, Kalecik turşusu, Polatlı el yapım mestleri, Polatlı soğanı ve kavunuyla YÖREX'te ziyaretçilerin hem gözüne hem damak tadına hitap edecek.

YÖREX VİZYON İŞİ
Ankara Borsası Başkanı Faik Yavuz, YÖREX'in Türkiye'nin bütün renklerinin buluştuğu önemli bir etkinlik olduğunu belirterek, "Anadolu'nun ruhunu kimliğini burada görebilirsiniz. Buradaki birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuna borsa olarak ilk günden beri destek veriyoruz. Borsamızın çatısı altında Ankara'daki ilçe borsalarımızı da ürünleriyle birlikte misafir ediyoruz" diye konuştu.

İLGİLİ MEMNUNİYET VERİCİ
Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır da Yöresel Ürünler Projesi'nin bir etabı olan YÖREX'in geçen 6 yılda önemli mesafe kaydettiğini belirterek, Anadolu'nun çimentosu haline gelen YÖREX'i yurtdışına taşıma hedefinde olduklarını ve Ankara'yı yöresel ürünleriyle YÖREX'te ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara yöresi Yörex’te
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN