Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Solmaz çiftinin mutlu günü

Fer Balları’nın sahibinin oğlu Melih Fer Solmaz ile Şeyda Pakdil dünya evine girdi. Nikâhı Gökçek kıydı. Çiftin şahitliğini ise Bakan Çelik yaptı

Giriş Tarihi: 29.11.2016
Solmaz çiftinin mutlu günü
Melih Fer Solmaz ile Şeyda Pakdil, Sheraton Otel'de düzenlenen düğünle evlendi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in kıydığı nikâhta genç çiftin şahitliğini ise Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik yaptı. Konuklarla tek tek ilgilenen düğün sahipleri ve genç çiftin çok mutlu oldukları görüldü. Atılan imzalarla evlenme akdini tamamlamış olduklarını belirten Gökçek, genç çifte Cenab-ı Hak'tan 2 cihan saadeti dileyerek vatanımıza millete hayırlı evlatlar niyaz etti. Gökçek "Aynı yastıkta kocasınlar, hiç ama hiç kavga etmesinler. En kötü günleri böyle olsun, darısı burada bekârların başına olsun, hayırlı uğurlu olsun" diyerek nikâh cüzdanını çifte teslim vermeleri için Bakan Çelik'e teslim etti.

BAKAN MUTLULUKLAR DİLEDİ
Genç çiftin nikâh akdinin hayırlı olmasını dileyen Bakan Çelik, "Gelinimizin babası Nihat Pakdil Bey bizim mesai arkadaşımız, uzun yıllardır Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığında büyük emekleri olan arkadaşımız. Şimdi de kendisiyle çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Kızımızın amcası Nevzat Padil Bey ile de uzun yıllar birlikte siyasette bulunduk. Çiftimize ömür boyu birlikte bahtiyar olmalarını Allah'ta temenni ediyorum" dedi. Nikah cüzdanını amcalarının vermesinin daha doğru olacağını düşündüğünü belirten Bakan Çelik, cüzdanı amcası Pakdil'e teslim etti. Akrabası kıyak geçti demesinler diye nikah cüzdanını gelin ve damada aynı anda vereceğini söyleyen Pakdil, "İkin cihanda yüzleri ak olsun. Cüzdanı ömür boyu saklarlar ve inşallah bir daha ihtiyaç olmaz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Solmaz çiftinin mutlu günü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN