Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Elektrik sektörünün devleri ’te

Elektrik sektörünün devlerini bir araya getirecek Fuarı 22 Kasım’da Ankara Congresium Fuar Merkezi’nde başlayacak, yoğun katılım bekleniyor

Giriş Tarihi: 10.11.2018
Elektrik sektörünün devleri A-TECH’te
ARTI2 Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İpekçi, " Kamu ve özel sektör temsilcilerin bir araya getirdiğimiz Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri (A-TECH) fuarımızın bu yıl ikincisini düzenleyeceğiz. 22-25 Kasım tarihlerinde olacak fuarımızda geleceği değiştirecek akıllı bina teknolojileri sergilenecek. Fuarda üreticiler akıllı binalarda kullanılan son teknolojik ürünleri tanıtma fırsatı yakalayacak." dedi. A-TECH - Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı, 'Kamu ve özel sektörü buluşturan fuar' mottosuyla ikinci kez Ankara Congresium Fuar Merkezi'nde 22 Kasım'da başlayacak. Akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren fuarda yaklaşık 100 katılımcı firma stantlarıyla yeri alacak. 25 Kasım'a kadar açık olacak fuarda ziyaretçilerin yüzde 98'inin sektör temsilcilerinden oluşması ve ziyaretçi sayısının 5 bini geçmesi bekleniyor.

KATILIM YÜKSEK OLACAK
Ankara'ya 81 ilden 90'a yakın otobüs kaldıracaklarını belirten İpekçi, "Katılımın yüksek olmasını bekliyoruz. Fuara 100'e yakın firma katılıyor. Fuarda aydınlatma, alçak gerilim malzemesi, kısmen asansör, kablolama ürünleri, anahtar firmaları gibi bir ev inşaatında kullanılan malzemeleri üreten bütün firmaların temsilcileri olacak" dedi. Fuarın açılışını Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un yapacağını söyleyen İpekçi, "Başkan Mustafa Tuna da açılışa katılıyor. Ayrıca, yabancı firmalar da var" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elektrik sektörünün devleri A-TECH’te
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN