Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Patronlar Dünyasının Başkanı Nezaket Emine Atasoy ’da Liderler Zirvesi Turuna Çıkacak

Giriş Tarihi: 17.6.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 15:50
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’un 7 Haziran genel seçimlerinin ardından siyasi parti liderlerini ziyaret edeceği açıklandı.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkez sözcüsü Ersin Aktaş yapmış olduğu basın açıklamasında 7 Haziran genel seçim sonuçlarını değerlendirdi. Ersin Aktaş, "Türkiye halkı yapılan seçimlerde koalisyon Hükümetini işaret etmiş siyasi partilere uzlaşın çağrısında bulunmuştur" dedi.
Ersin Aktaş, Türkiye iş dünyasının genel seçimlerin sonucunu saygıyla karşıladığını belirtti. Aktaş, Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu yönetim kurulu olarak iş dünyası olarak parlamentoda grubu bulunan AK Parti, CHP, MHP ve HDP’nin uzlaşarak ülke menfaatleri ulusal çıkarlar doğrultusunda anlaşarak güçlü bir hükumet kuracağına inandıklarını ifade etti. Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkez sözcüsü Ersin Aktaş, Genel Başkan Nezaket Emine Atasoy’un önümüzdeki günlerde AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a ziyaret gerçekleştireceğini açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Patronlar Dünyasının Başkanı Nezaket Emine Atasoy Ankara’da Liderler Zirvesi Turuna Çıkacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN