Efeler Belediyesi Vatandaşın Yol Sorununa Son Veriyor

Giriş Tarihi: 9.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Efeler Belediyesi Vatandaşın Yol Sorununa Son Veriyor
Efeler Belediyesi, Umurlu Mahallesi Küme Evler Yarıkavak mevkiinde bulunan toprak yolda düzenleme çalışması başlattı.
Efeler Belediyesi Umurlu Mahallesi Küme Evler Yarıkavak mevkiinde bulunan toprak yolda düzenleme çalışması yaparak vatandaşın mağduriyetini giderecek. Kış aylarında yağan yağmurun ardından tamamen çamurla kaplanan, araçlara ve vatandaşlara zor anlar yaşatan yolda Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından düzeleme çalışması başlatıldı. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yol toprakla doldurularak yol düzeltiliyor. Dolgu çalışmasının ardından yola parke taşı döşenecek.
“ARAÇLAR ÇAMURA BATIYOR, ÖĞRENCİLER OKULA GİDEMİYOR”
Yağmur yağdığında yolda oluşan çamur nedeniyle torunlarının okula gitmekte zorlandığını ifade eden Müşerref Döndü, “Kışın yağan yağmur nedeniyle burası adeta çamur deryası oluyor. Sık sık araçlar çamura saplanıp kalıyor, traktörlerle kurtarılıyor. 2 torunum ve yolun devamındaki diğer öğrenciler oluşan olumsuz durum nedeniyle buradan geçemiyor ya da traktör römorkunda okullarına gidiyorlar. Şimdi sağ olsun Efeler Belediyesi tarafından yolumuz düzenlenecek artık rahat bir nefes alacağız” dedi.
“VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Vatandaşların belediyeye müracaatları doğrultusunda zaman kaybetmeden çalışmalara başladıklarını ifade eden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Efeler Belediyesi olarak vatandaşlarımızın daha güzel, daha temiz, daha refah bir ortamda yaşamaları için elimizden geleni yapıyoruz. Bizler vatandaşlarımıza hizmet için varız. Yoldaki düzenleme çalışmaların ardından en kısa zamanda parke taşı döşenerek başta öğrencilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın sorununu çözeceğiz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Efeler Belediyesi Vatandaşın Yol Sorununa Son Veriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN