Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tysd Didim Şubesi Yüzleri Güldürdü

Giriş Tarihi: 12.3.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 13:10
Tysd Didim Şubesi Yüzleri Güldürdü
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Didim Şubesi Şubat ve Mart ayı içerisinde gerçekleştirdikleri sosyal yardımlaşma etkinliği kapsamında İlçedeki tüm Okullara ve ihtiyaç sahibi ailelere 20 bin parça sıfır giysi yardımında bulundu.
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Didim Şubesi Kış aylarında Okul öğrencilerine yardımda bulunmak amacıyla gerçekleştirdiği sosyal yardım çalışmaları kapsamında 20 bin parça sıfır giysi dağıtıldı. TYSD Didim Şube Başkanı Deniz Baylan’ın girişimleri ile LCW firmasının bağışladığı sıfır giysiler tır’la Didim’e getirilirken, 17 Şubat 2015 tarihinde başlayan, daha sonra da mahallelerdeki okullara da koliler halinde gönderilen giysiler okul öğrencileri ile İhtiyaç sahibi ailelere tek tek dağıtıldı.
TYSD Didim Şube Başkanı Deniz Baylan dönem dönem bu tür sosyal yardımları Şubat ve Mart ayı içerisinde de gerçekleştirdiklerini belirterek, “Düzenlenen çalışmada hiçbir kamu kurum kuruluş, kişilerin, siyasi partilerin, derneklerin konuyla alakası yoktur. Bu noktada bizler LCW firmasının katkılarıyla bu çalışmayı gerçekleştirdik. LCW firmasına da desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tysd Didim Şubesi Yüzleri Güldürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN