Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Didim’de Mesleki Bilgilendirme Saha Çalışması Yapıldı

Giriş Tarihi: 27.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:13
Didim’de Mesleki Bilgilendirme Saha Çalışması Yapıldı
Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Didim Kaymakamlığı’nın Olurları doğrultusunda Didim’ deki büyük ölçekli otellerle, küçük otel ve apartları kapsayan Mesleki Bilgilendirme çalışmasını tamamladı.
Saha çalışmasına zaman zaman Didim İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrah Turgut’ ta katıldı. Didim’ de yapılan çalışmada sırasıyla Temple Otel, Mutlu Apart Otel, Pamukkale Otel, Didim Beach Resort ve Elegance Otel, D-Marin, Tarhan -Majesty Otel, Büyük Anadolu Oteli, Yağmur Apart, Aurum Otel, Ramada Otel Holiday Resort, Caprice Termal Palace, Venosa Otel ve Palm-wings otel ziyaret edildi.
Ziyaretler esnasında otel yöneticilerine 6331 Sayılı İş Güvenliği kanunu ve zorunlu mesleki kurslar, Hijyen yönetmeliği ve kurslar, Konaklama ve Seyahat alanı mesleki kursları ve Yiyecek İçecek alanı mesleki kursları hakkında bilgi verildi, mesleki eğitimde işbirliği yapılabileceği vurgulandı. Otel yöneticileri yapılan çalışmadan ve bilgilendirmeden çok memnun kaldıklarını söylediler. Didim Beach Resort ve Elegance Otel Genel Müdürü Burhan Çolak konuyla ilgili olarak “Öncelikle Didim Mesleki Eğitim Merkezi’nin yapmış olduğu bu çalışmadan ve bilgilendirmeden dolayı çok memnun olduk. Başta Didim Kaymakamımız olmak üzere saha çalışmasında bulunan tüm idarecilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Didim’de Mesleki Bilgilendirme Saha Çalışması Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN