ADÜ Personel Daire Başkanı Pala Emekli Oldu

Giriş Tarihi: 4.5.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 11:59
ADÜ Personel Daire Başkanı Pala Emekli Oldu
Adnan Menderes Üniversitesi’ne (ADÜ) 20 yılı aşkın süredir önemli katkılarda bulunan Personel Dairesi Başkanı Suat Pala emekli oldu.
Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, emekli olan ADÜ Personel Dairesi eski Başkanı Suat Pala’ya verdiği hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletmek üzere ADÜ Daire Başkanlarını senato odasında ağırladı. Toplantıya ADÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recai Tunca, Prof. Dr. Törün Özer, ADÜ Daire Başkanları ve Personel Dairesi personelleri katıldı.
20 yılı aşkın bir süredir Adnan Menderes Üniversitesine hizmet veren Personel Dairesi eski Başkanı Suat Pala konuşmasında; Üniversitenin gelişimi için elinden gelenin en iyisini yaptığını belirterek, Rektörlük yönetimine ve personeline teşekkür etti.
ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan da; emekli olan Personel Daire Başkanı Suat Pala’ya ve diğer daire başkanlarına teşekkür etti. Yeni Personel Dairesi Başkan Vekili Ali Evdilek’e çalışmalarında başarılar dileyerek, “Değişim her alanda gerekli bir olgudur. Bu bizi daha iyi şartlara taşıyacaktır” dedi.
ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, hizmet ve katkılarından dolayı Suat Pala’ya teşekkür belgesi ve çiçek takdiminde bulundu.
SUAT PALA’NIN ÖZGEÇMİŞİ
10 Haziran 1952 yılında İline bağlı Koçarlı ilçesinde dünyaya geldi. Ortaokulu da Koçarlı’da okuyan Pala, Yükseköğrenimini Sosyal Bilimler alanında yapıp 30 Eylül 1996’da mezun oldu. 01 Eylül 1975 yılında Memur olarak Ege Üniversitesi’nde göreve başlayan Suat Pala, 1980’de Şef kadrosuna atandı.1983 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi’nin kurulmasıyla buraya bağlı olarak görevine devam etti.
1992 yılında Adnan Menderes Üniversitesi’nin kurulmasındaki çekirdek kadroda yer alan Pala, 1997 yılında Şube Müdürü, 2004 yılında da Personel Dairesi Başkanı görevlerine atandı. Evli ve 2 çocuk babası olan Suat Pala, 17 Nisan 2015 tarihi itibariyle emekli oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ADÜ Personel Daire Başkanı Pala Emekli Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN