Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Minik Sincaplar Madalyalarını Başkan Alıcık’tan Aldı

Giriş Tarihi: 19.6.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:31
Minik Sincaplar Madalyalarını Başkan Alıcık’tan Aldı
23 Nisan Parkında çocuk yaş gruplarından 76 sporcunun katılımıyla gerçekleşen Minik Sincaplar Sokak Basketbol Turnuvasında derece elde eden takımlar madalyalarını Belediye Başkanı Haluk Alıcık’tan aldı.
Menderes Gençlik Spor Kulübü’nde basketbol antrenörleri; Bayram Öztürk, Mücahit Doğan, Gökhan Köroğlu, Türkan Koşar, Banu Koşar ve Gülşah Türkar yönetiminde basketbol eğitimi alan 9-10 yaşlarındaki genç sporcular 23 Nisan Parkında düzenlenen Minik Sincaplar Turnuvasında karşı karşıya geldi. Erkek çocukların yanı sıra kızların da katıldığı turnuvada takımlar 3 as ve1 yedek olmak üzere 4’er kişilik sporculardan oluştu. Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın çeşitli spor malzemesi yardımlarında bulunarak destek olduğu turnuvada 12 erkek 7 kız basket takımı kendi aralarında mücadele etti. Turnuvada takımlar dört ayrı kategoride ter dökerken kategorilerinde ilk üçe giren takım oyuncularına Belediye Başkanı Haluk Alıcık tarafından madalya verildi.
Belediye Bakanı Haluk Alıcık turnuvanın çok çekişmeli ve başaralı geçtiğini ifade ederek Burada minik sporcuların tatlı rekabetleri bizi oldukça mutlu etti. Birçok başarılı sporcunun yetiştiği Nazilimizden daha yine birçok başarılı sporcunun çıkacağına yürekten inanıyorum. Turnuvada mücadele eden çocuklarımızı kutluyor, çocuklarımızın yetişmesinde önemli bir paya sahip olan ailelerini ve antrenörlerimizi de ayrıca tebrik ediyorum”dedi.
Minik Sincaplar Sokak Basketbolu Turnuvasında derece elde eden takımlar:
Kızlarda; 1. Alaycı kuşlar2. Siyah İnciler 3. Lacivertler
2001 yılı Doğumlu Erkeklerde; 1. Stars, 2. Üç Adam 3. Monako
Junior Erkekler dalında 1 Ultralar, 2. Hilaller, 3, Duble Minikler
Minik Erkeklerde ise 1. Spartalılar, 2 Yıldızlar, 3. Yenilmezler takımı oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik Sincaplar Madalyalarını Başkan Alıcık’tan Aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN