Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Uysal Cannes Şehrinde

Giriş Tarihi: 11.3.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Başkan Uysal Cannes Şehrinde
Gayrimenkul sektörünün uluslararası platformda kendini ve projelerini tanıttığı en önemli fuar olan MIPIM, her sene olduğu gibi Fransa’nın Cannes şehrinde 10 ile 13 Mart 2015 tarihlerinde 26. kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Büyükşehir Belediyesi A. Edip Uğur ile birlikte Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal da katılımcı olarak fuarda bölge tanıtımı için yerini aldı.
Gayrimenkul sektörünün projelerinin tüm dünyaya tanıtılması ve uluslararası arenada yer almak isteyen markaların önemli ortaklıklara imza atmasına olanak tanıması sebebiyle önemli bir platform olan MIPIM dünyadaki trendleri takip edebilmek, dünya pazarındaki oyuncuların tanınması ve iletişim ağının sağlanması adına da büyük fırsat sunuyor.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi organizasyonunda Balıkesir olarak bu fuara ilk kez katılım sağlanarak, bütün katılımcılara dağıtılacak olan katalogda yer alan tanıtımlar ile potansiyel yatırımcıları Balıkesir’de yatırım yapmaya davet edecek. “Turizm, Lojistik, Yenilenebilir Enerji alanlarında Balıkesir’e Yatırım Zamanı” isimli slogan ve çalışılan projelerin görselleri ile fuardaki standında potansiyel yatırımcılara Balıkesir’i tanıtmaya hazır olan Büyükşehir Belediyesi, ilinin güçlü olduğu alanları ön plana çıkarmak istiyor. Görselde, ilin ulusal ve uluslararası yatırımcılara sunduğu fırsatların arasında önemli yer alan lojistik köy projesi, hızlı tren hattı, yat limanları, zeytin ve zeytinyağı üretimi, turizm ve yenilenebilir enerji alanlarına yer verildi. Özellikle zeytin ve zeytinyağı cenneti olan Burhaniye’nin tanıtımı için yollara düşen Başkan Uysal turizm sektörünün de hareketlenmesi adına bu fuarın yararlı olabileceğini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Uysal Cannes Şehrinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN