Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ayvalık Ödüllü 8. Yaz Satranç Turnuvasına Hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 24.6.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 11:01
Ayvalık Ödüllü 8. Yaz Satranç Turnuvasına Hazırlanıyor
’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Satranç Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen ve artık bir gelenek olan Yaz Satranç Turnuvasının sekizincisi bu yıl Ayvalık Belediyesinin sponsorluğunda gerçekleşecek.
64’er oyuncu ile kısıtlı olan A Kategorisi (Açık) ve B Kategorisi (TSF Lisans sisteminden ücretsiz lisans hakkına sahip olan 16 yaş ve altı) olmak üzere iki kategoride yarışacak toplamda 128 oyuncudan derece yapanlara Ayvalık Belediyesince, Açık Kategoride toplam 2 bin 750 lira nakit para ödülü verilecektir.16 yaş ve altı kategorisinde ise toplam bin 250 lira değerinde armağanların dağıtılacağı bildirildi.
Ayvalık Belediyesi, Ayvalık Satranç Spor Kulübü, TSF Ayvalık İlçe Temsilciliği, Ayvalık Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile ortak organize edilen Ayvalık 8. Yaz Satranç Turnuvası, 11- 12 Temmuz 2014 tarihlerinde, İsmet İnönü Kültür Merkezinde yapılacak.
Son Başvuru, 8 Temmuz 2015 Çarşamba saat 20.00 ye kadardır. Turnuvaya kayıtların online turnuva kayıt sayfası bölümünden yapılacağı kaydedildi.
Organizayonun konaklamasının ise Cunda Uygulama Oteli, AYOP Ayvalık Otelciler ve Pansiyoncular Derneği’nın üstlendiği bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayvalık Ödüllü 8. Yaz Satranç Turnuvasına Hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN