Bakkal Amcadan Sahur Nöbeti

Giriş Tarihi: 24.6.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 11:01
Bakkal Amcadan Sahur Nöbeti
’in Edremit İlçesi Cumhuriyet Mahallesinde faaliyet gösteren bir bakkal Ramazan ayı nedeniyle sahura kadar açık kalarak Edremit halkına hizmet veriyo.
İşletme yetkilisi Erhan Çanlı Edremit’te uzun yıllarıdır bakkaliye üzerine iş yeri çalıştırdıklarını ifade ederek “Her ramazan sahura kadar halkımıza bakkal dükkanımızı açık bırakarak halkımıza hizmet veriyoruz. Edremit’te ramazan ayında sahura kadar açık market ya da bakkal bulunmamakta insanların evlerinde yada mutfaklarında gereksinimleri ihtiyaçları oluyor. Bu noktada mahallenin bakkal amcası yani bizler halkımızın taleplerine cevap vermeye çalışıyoruz.” dedi
Erhan Çanlı “Her elli metrede yeni süper marketler açıldı. Her geçen gün mantar gibi çoğalmaya devam ediyor. Eskiden her sokak köşesinde olan bakkallar dev firmaların arkasında olduğu süper marketler ile rekabet etmesi mümkün olmuyor. Halkımız Süper Marketlerdeki tek ürün etiketine bakarak fiyatına aldanmasın. İşletmemizde bazı sebze ve meyveleri kendi ürettiğim doğal organik tarlamızdan getirerek satışa sunuyoruz. Bakkal amca denince ilk akla gelen veresiye defteridir. Edremit’te eskisi gibi her sokak köşesinde bakkal dükkanı kalmadı parmakla sayılabilecek kadar azaldı. Bizim belli bir müşteri potansiyelimiz var. Buda bizi ayakta tutuyor “dedi. Erhan Çanlı “Mübarek ramazan ayını tebrik eder ramazan boyunca sahura kadar halkımızın hizmetinde olduğumu belirtmek isterim” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakkal Amcadan Sahur Nöbeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN