Bir Sosyal Tesis De Burulaş’tan

Giriş Tarihi: 20.3.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
Bir Sosyal Tesis De Burulaş’tan
Burulaş, tarafından hizmete açılan sosyal tesis, personel ve slıları kaliteli hizmetle buluşturacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Türkiye’ye 26 dalda örnek olan Bursa’da bu çalışmaları belediye şirketlerinin de önemli katkılarıyla hayata geçirdiklerini belirterek, Burulaş tarafından hizmete açılan sosyal tesisin bölgeye önemli bir değer katacağını söyledi.
Bursa’da alışılagelmiş sosyal tesis anlayışını 2009 yılında tamamen değiştiren ve belediye personeli dışındakilere kapalı olan tüm tesislerin kapılarını sonuna kadar vatandaşların hizmetine açan Büyükşehir Belediyesi, sosyal tesisleriyle de önemli bir marka haline geldi. Geleneksel tatların yanı sıra dünya mutfağından örnekler ve alternatif lezzetleri sosyal tesisleri ile Bursalılarla buluşturan BURFAŞ’ın ardından, ulaşım şirketi Burulaş da Bursa’ya yeni bir sosyal tesis kazandırdı. Çarşıda Tarihi Köylü Pazarı girişindeki iki katlı bina, Burulaş tarafından restorasyonun ardından ayrıcalıklı bir sosyal tesise dönüştürdü. Burulaş personelinin misafirlerini ağırlayacakları, aileleriyle vakit geçirebilecekleri bir mekan olarak tasarlanan tesis, aynı zamanda Bursalıları da kaliteli ve güvenilir hizmetle buluşturacak.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ulaşımdan spora, çevre ve altyapıdan tarihi ve kültürel mirasa kadar farlı 26 dalda Bursa’nın Türkiye’ye örnek olduğunu belirterek, bu başarıda belediye şirketlerinin de büyük katkısı olduğunu söyledi. Verimliliğin artması ve daha hızlı hizmet sunulması amacıyla şirketlerin de önemli bir sinerji yakaladığınız dile getiren Başkan Altepe, “Ulaşım sektöründe Türkiye’nin önemli markaları arasına girmeyi başaran Burulaş, şimdi de çarşının merkezinde hem çalışanları hem de Bursalıların faydalanması için önemli bir tesisi kentimize kazandırırdı. Tarihi Köylü Pazarı girişindeki bu tesis bölgeye de önemli bir değer katacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Burulaş Genel Müdürü Levent Fidansoy ise, Büyükşehir Belediyesi’nin de desteğiyle örnek yatırımları Bursa’ya kazandırdıklarını belirterek, hizmete açtıkları sosyal tesisin hem Burulaş çalışanları hem de tüm Bursalılar için yeni bir buluşma noktası olacağını vurguladı.
Konuşmaların ardından açılış kurdelesini kesen Başkan Altepe ve protokol üyeleri daha sonra tesisi gezdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir Sosyal Tesis De Burulaş’tan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN