Ahmet Küçük Aday Adaylığını Açıkladı

Giriş Tarihi: 20.2.2015 17:58
Ahmet Küçük Aday Adaylığını Açıkladı
Cumhuriyet Halk Partisi 22 ve 23 dönem milletvekili Ahmet Küçük, 7 Haziranda yapılacak seçimler öncesinde aday adaylığını açıkladı.
CHP İl Başkanlığı binasında başvurusunu yapan Ahmet Küçük, burada bir basın toplantısı düzenledi. Küçük, “Yepyeni bir umut, bir başlangıç olan genel seçim öncesinde bir aradayız. Demokraside seçimler, belli dönemlerin sıkıntısını yaşayan, endişesini duyan insanlar için bir umut kaynağıdır. Bizler de 7 Haziran öncesi, ülkemizde duyduğumuz olumsuzlukların üstesinden gelmek için çok önemli bir viraja giriyoruz. Bu seçim geleceğimiz için çok önemli. Ülkemizde bugüne kadar iktidarı emanet ettiğimiz kişilerle sorunlarımız var. Bu ülkede güvenebileceğimiz, ’yarınlarda bizi kurtarır’ diyebileceğimiz ve bu anlamda endişelerimizi erteleyebileceğimiz bir huzur ortamı kalmadı. Bu seçim Türkiye’nin kendini toparlayabilmesi için son fırsattır” dedi.
Aday seçimlerinde çok dikkatli olunması gerektiğini söyleyen Küçük, “Bu çok önemli seçime girerken bizim en büyük silahımız adaylarımız. Çünkü biz halkımızdan adaylarımızla oy isteyeceğiz. Seçim mücadelesini kazanmak için; iyi adaylardan kurulmuş bir siyasal yapı kurmamız lazım. Gönül isterdi ki önseçim kararı çıksın. Ancak üyelerimiz tarafından seçilen delegeler de bütün üyelerin duyarlılıklarını taşıyarak oy kullanacaklarından hiçbir şüphem yoktur. ’den Türkiye’nin yeniden kurtuluşu mücadelesine en büyük katkıyı vereceğiz” diye konuştu.
Çanakkale siyasetine de değinen Küçük, “Bizim iktidarımızla Çanakkale’yi parselleyen değil, halkı düşünen, halk için geliştiren bir anlayış egemen olacak. Çanakkale’de partizan değil, daha becerikli ve yetenekli kadroların iş yapmasını sağlayacağız. Çanakkale’nin bitkisel tarım ve hayvancılık üzerine var olan çalışmalarının gelişimi için doğru planlamayı yapacağız. İş olanaklarını geliştireceğiz. Daha çok insanımızın spor yapabilmesi için kulüplerimizi destekleyeceğiz, farklı spor dallarında da başarılı bir yönetim anlayışını ilke edineceğiz. Üniversitemizim bilime odaklanması ve siyasetten uzaklaşmasını sağlayacağız. Üniversitemizi Dünya üniversitelerine entegre olan ve onlarla yarışan bir bilim yuvası haline getireceğiz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Küçük Aday Adaylığını Açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN