Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaynaşlı Belediye Başkanı Bayraktar Dur Durak Bilmiyor

Giriş Tarihi: 28.3.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Kaynaşlı Belediye Başkanı Bayraktar Dur Durak Bilmiyor
Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar’ın girişimleri ile bir çok çalışma hayata geçirildi.
ISLAH PROJESİ ONAYLANDI
Belediye Başkanı Bayraktar, ilçede ki tüm derelerin ıslah ihalesinin ardından mesire ve yürüyüş alanı yapımı için Sarıcökek-Kumluca Köprüsü arası Asar Deresi ıslah projesinin de onaylandığını Mayıs ayı içerisinde ihalesinin yapılacağını bildirdi.
İLÇEYE İMAM HATİP KAMPÜSÜ
Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, “Hali hazır mevcut prefabrik okullarımızın bulunduğu 36 dönüm alana yapılmak üzere içinde sosyal tesislerin olduğu Anadolu İmam Hatip Orta-lise Kampüs projemiz Milli Eğitim Bakanımız ile yapılan görüşme neticesinde onaylanmıştır. İlçemize hayırlı olsun” dedi.
İLÇEDE SOSYAL TESİS ATAĞI
Başkan Bayraktar, mevcut belediye ile kaymakamlık arasına yapılacak Belediye Sosyal Tesis Projesinin ardından, Sağlık Ocağı eski alanına yapılacak Kültür Merkezi, Jandarma eski alanına yapılacak yeni Belediye binası, Enerji hatlarının ve MOESE sisteminin yer altına alınması sonrası yapılacak meydan düzenleme, yayalaştırma, Karacalı ile Kumluca arası ana cadde düzenleme projesi için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Projeler daire başkanlığı ekibi yeniden ilçede çalışma yaptı.
Bayraktar, Kaynaşlı’nın daha yaşanabilir bir ilçe olması için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaynaşlı Belediye Başkanı Bayraktar Dur Durak Bilmiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN