'e katkı ödülü sorumluluğu artırdı

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, İZSİAD'ın ödülünün kente karşı sorumluluklarını daha fazla hissetmelerini sağladığını dile getirdi

Giriş Tarihi: 13.12.2015
İzmir'e katkı ödülü sorumluluğu artırdı
Sanayici ve İşadamları Derneği'nce (İZSİAD) 11. kez düzenlenen İzmir'e Katkı Ödülleri'nde büyük çaplı yatırımlarıyla kent ve ülke ekonomisine katkı sağladığı veşehir estetiğine de şık ve modern bir hava kattığı için ödüllendirilen Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, böylece sorumluluklarının daha da arttığını belirtti. Tarihi Havagazı Fabrikası'nda ödülünü Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun elinden alan Mesut Sancak, "Böylesine anlamlı bir ödüle layık görülmekten dolayı büyük bir mutluluk duydum. Bu ödül bizim Folkart olarak yaşadığımız kente duyduğumuz sorumluluğu daha fazla hissetmemizi sağladı. Bu bilinçle 2016 yılında hayata geçirmeyi planladığımız sıradışı projelerimizle bayrağı Avrupa ve tüm dünyaya taşımayı hedefliyoruz. İzmir'in marka değerini arttıracak her türlü faaliyetin içinde olmaktan gurur duyacağız" dedi. Sancak, bugüne kadar İzmir'e 900 milyon TL'lik yatırım yapan Folkart'ın bu miktarın gelecek yıl 1.2 milyar liraya çıkacağını da kaydetti.

EVA SİMONS RÜZGARI

Diğer yandan "Policeman" adlı şarkısı ile tüm dünyada büyük bir üne kavuşan Hollandalı Söz yazarı, dansçı ve şarkıcı Eva Simons, İzmir'de vereceği konser öncesi Folkart New Year Bazaar'da düzenlenen imza gününde sevenleri ile buluştu. Simons soğuğa rağmen kendisini bekleyen çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu kalabalık bir gruba imza ve üzerinde kendi isminin bulunduğu bez çantaları dağıtarak hayranları ile fotoğraf çektirdi. Folkart New Year Bazaar etkinliğinde Zeytin Sanat Organizasyon Festival Orkestrası da konser verdi. Folkart New Year Bazaar bugün sona eriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir'e katkı ödülü sorumluluğu artırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN