Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte gerçekler

Tehditçi teknik direktör Önder Özen’in asıl tepkisi Yeni Asır muhabirine değil, kendisini ıslıklayan Göztepe taraftarınaydı

Giriş Tarihi: 27.3.2016
İşte gerçekler
Yeni Asır muhabirini, "Bir minibüs taraftar" filminin gala gecesinde tehdit edip, adeta kendini kaybederek Fenerbahçe ve Beşiktaş başkanları hakkında da argo sözler sarfeden Göztepe Teknik Direktörü Önder Özen'in öfkesinin altındaki gerçek, Özen'in "tehdit şovuna" başlarken kurduğu ilk cümlede gizli. Hürriyet Gazetesi muhabiriyle birlikte, Başkan Mehmet Sepil'den görüş alırken ve Sepil'in sözlerini gayet açık bir şekilde kayda alırken, adeta Önder Özen'in hışmına uğrayan muhabirimizi "gizli kayıt yaptın" bahanesiyle suçlu, tehditçi teknik direktörü de mağdur gösteren Göztepe Yönetimi'nin de gözünden kaçan gerçek; Özen'in asıl tepkisinin taraftara olduğudur.

TRİBÜNE DEĞİL, BANA BAK
Nasıl mı? Yeni Asır muhabirini başkan ile konuşurken "Sen gel bakalım buraya..." diye nezaketsiz bir tavırla kenara çeken Özden'in, ilk cümlesi "Sen maç izlemiyorsun... Yerinde olsam sahaya da bakarım. Biraz sahaya bak... Sadece sosyal medyaya ve sadece tribüne bakma" olmuştur. Bu cümle, "Taraftarların söyledikleriyle değil, benim yaptıklarıma ilgilen" anlamına gelmektedir. Altınordu maçı sonrasında "Gökhan Karadeniz oyundan çıkarken tribünler ıslıkladı. Tepki size mi, yoksa Gökhan'a mı?" demesini Önder Özen "kendisine düşmanlık" olarak algılamıştır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte gerçekler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN