Bu kampanya kaçmaz!

Giriş Tarihi: 30.4.2016
Bu kampanya kaçmaz!

Kavuklar GY, “bahar kampanyası” ile Kavuklar Bornova’dan ev almak isteyenler için peşinatın yüzde 10’unu karşılıyor

Bornova'nın çehresini değiştirecek Kavuklar Bornova projesinin bahar kampanyası büyük ilgi görüyor. Bugün sona erecek Kavuklar Bornova'dan ev almak isteyenler için peşinatın yüzde 10'unu Kavuklar GY karşılıyor. Peşin alımlarda yüzde 18 indirim uygulanan projede, ayda 1500
TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün. Şehre sembol olacak binalar inşa etme sorumluluğuyla hareket eden Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, geçtiğimiz aylarda lansmanını yaptığı yeni projesi Kavuklar Bornova'da peşinatın yüzde 10'unu karşılıyor. Bugün sona erecek 'Bahar Kampanya'sı banka kredili satışlarda geçerli.

BUGÜN SON GÜN
Kampanyaya ilişkin değerlendirmede bulunan Kavuklar GY Satış Direktörü Fatih M. Topaloğlu; "Yaz aylarından itibaren 'Konut Alımına Devlet Katkısı' uygulanmaya başlanacak. Biz 'e ve İzmirliye değer katma sorumluluğumuzla bu katkıyı Kavuklar GY olarak şimdiden hayata geçirmeye başlıyoruz. Daha iyi bir yaşamı hakeden İzmirliler için peşinatın yüzde 10'unu Kavuklar GY olarak biz karşılıyoruz" dedi. Satışların yüzde 45'inin tamamlandığı Kavuklar Bornova projesinde peşin alımlarda da yüzde 18 indirim uygulanıyor. Dünyaca ünlü mimarlık ofisi HOK ve Temsilcisi Derin & Yeşil Mimarlık tarafından tasarlanan, 180 bin metrekarelik alana kurulu 3 dev kuleden oluşacak projede, 1500 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün. İzmir'in en önemli merkezlerinden biri olan ve ulaşım ağlarının tam ortasında yer alan Kavuklar Bornova, 125 milyon dolarlık yatırım değeri ile yükseliyor. 1178 daireden oluşacak projede, dairelerin yüzde 80'i deniz görecek şekilde tasarlanması dikkat çekiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu kampanya kaçmaz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN