16. MÜSİAD EXPO başlıyor!

Giriş Tarihi: 3.11.2016 16:01 Güncelleme Tarihi: 3.11.2016 16:27
16. MÜSİAD EXPO başlıyor!

Turkuvaz Medya'nın ana sponsorluğunda Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından düzenlenen uluslararası MÜSİAD EXPO’nun 16’ıncısı 9-12 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul CNR Fuar Merkezi ve WOW Convention Center'da gerçekleştirilecek.

20. IBF (ULUSLARARASI İŞ FORUMU)

Müslüman işadamları arasında global iş ağı kurulması amacıyla yola çıkılarak kurulan IBF-International Business Forum, 22 ülkeden işadamları dernekleri başkanlarından oluşan bir icra kurulu (BOG) tarafından yönetiliyor ve güvenilir küresel bir iş ağı sunuyor. Yılda bir kere yapılan kongre ve beraberindeki ticari faaliyetlerle bir araya gelinen uluslararası iş platformu, bu yıl 20'inci kez 16. MÜSİAD EXPO ile eş zamanlı olarak 9-12 Kasım 2016 tarihlerinde WoW Hotel'de gerçekleşecek.

3. HIGH TECH PORT MÜSİAD

MÜSİAD'ın Türkiye'nin Orta Gelir Tuzağından kurtulması için ortaya koyduğu bir vizyon projesi olarak dikkat çeken High Tech Port MÜSİAD'ın üçüncüsü, Cumhurbaşkanı'nın himaye ve katılımı, Savunma Bakanlığı'nın destek ve katılımı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı'nın ortaklığı ve sanayicilerin destekleriyle 9-12 Kasım tarihlerinde 16. MÜSİAD EXPO fuarı içinde ayrı bir holde düzenlenecek.

Bu yıl 20'den fazla ülkenin savunma bakanı, kuvvet komutanı, havayolu şirketleri ile Türkiye'nin ileri teknoloji üreten firmaları ve Airbus Boeing, Lockheed Martin gibi önemli üretici firmaların katılacağı fuarda iş geliştirme görüşmeleri yapılacak, odak ve hedef pazarlara sıcak ulaşım ile uluslararası rekabet avantajları sunulacak.

NASIL BAŞVURACAKSINIZ?

İnovasyon Ekonomisi ve Yatırım Ekosistemi ana temalı 20. Uluslararası İş Forumu, 30 ülkeden seçkin iş adamının katılımı ve özel ülke sunumlarıyla 10-11 Kasım'da WOW Convention Center'da!

Ücretsiz online kayıt için: www.musiadexpo.com/register

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
16. MÜSİAD EXPO başlıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN