Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KoruFlorya Emlak Fuarı’nda

Florya’nın son büyük arazisinde inşa edilen lüks konut projesi KoruFlorya, 5-8 Aralık’ta CNR Expo’da düzenlenecek Emlak 2013 Fuarı’nda 6. Hol giriş kapısı karşısında 253 metrekarelik stand alanında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Giriş Tarihi: 3.12.2013 15:02
TOKİ ve Emlak Konut GYO tarafından desteklenen ve 5-8 Aralık tarihleri arasında CNR Expo'da düzenlenecek konut, işyeri, satın alma ve finansman fuarı Emlak 2013'te, KoruFlorya projesi de 6. Hol giriş kapısı karşısındaki standı ile yerini alacak. AVM üzerinde yerden 17 metre yüksekte konumlanan rezidansların; deniz, göl ve orman manzarasına hakim, doğa ile iç içe özel peyzajından ve AVM'nin mimari dokusundan esinlenilen KoruFlorya standı, 253 metrekarelik alanıyla fuarın en dikkat çekici standlarından biri olacak.

Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı, Türk gayrimenkul sektörünün yıldızlarının buluştuğu Emlak 2013 Fuarı'nın, Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün yurtdışı kurumsal yatırımcılara açılması için önemli bir rol oynadığını dile getirdi. Kavurmacı, "Burada Türk müteahhit ve yatırımcılarının becerisi devreye giriyor. Üreteceğimiz projeleri, tasarım ve imalat kalitemizle, satış sonrası işletme/kiralama hizmetlerimizle, çevre dostu ve enerji verimliliği özelliklerimizle, marka değerimizle dünya standartlarına yükseltebilmeliyiz. Aydınlı Grubu olarak bugüne kadar yaptığımız projelerde hep bu kriterlere önem verdik. Bundan sonra da hayata geçireceğimiz nitelikli projelerle Türkiye gayrimenkul sektörünün yükselen gruplarından biri olacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KoruFlorya Emlak Fuarı’nda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN