Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lider İşadamları Derneği’nden Vali Tuna’ya Ziyaret

Giriş Tarihi: 7.4.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 15:01
Eskişehir Lider İşadamları Derneği’nden Vali Tuna’ya Ziyaret
Geçtiğimiz ocak ayında kurulan Lider İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mete Yılmaz ve dernek üyeleri, Vali Güngör Azim Tuna’yı makamında ziyaret etti.
Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Tuna, sosyal duyarlılık adına gerçekleştirilen tüm çalışmaları canı gönülden desteklediklerini söyledi. Dernek tarafından kısa zamanda hayata geçirilen sosyal projelerin önemine değinen Vali Tuna, bu tarz çalışmaların örnek olmasını diledi. Vali Tuna, Eskişehir’de hizmet veren tüm sivil toplum kuruluşlarının ve derneklerin yaptığı iyi çalışmalarda yanlarında olduklarını aktardı. Tuna, “Eğitimden, sağlığa, spordan, sanata kadar geniş bir yelpazede gerçekleştirilen ve ilimizin gelişmesine ve kalkınmasına, sosyal bilincin pekiştirilmesine hizmet eden çalışmaları yakından takip ediyor ve takdirle karşılıyoruz. Valilik olarak bizim de üzerimize düşen bir görev varsa yapmaya hazır olduğumuzu bildirir, çalışmalarınızda başarılar dilerim” diye konuştu.
Dernek Başkanı Yılmaz ise ziyareti kabulden dolayı Vali Tuna’ya teşekkür ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Daha yeni bir dernek olduklarından bahseden Başkan Yılmaz, Eskişehir sevdalısı olduklarını söyledi. Eskişehir için iyi şeyler yapmak istediklerini aktaran Başkan Yılmaz, Eskişehir’i seven bu şehirde yaşayanları seven iş adamları olarak bir araya geldiklerini ifade etti.
Dernek üyeleri arasında her siyasi görüşten ve her iş kolundan iş adamı olduğunu anlatan Başkan Yılmaz, sosyal sorumluluk gerektiren birçok projeleri olduğunu söyledi. Projeleri hakkında Vali Tuna’ya bilgi aktaran Başkan Yılmaz, Mahmudiye ilçesinde yeni bir hayvan barınağı yapmak istediklerini de sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eskişehir Lider İşadamları Derneği’nden Vali Tuna’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN