Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP İlçe Teşkilatından Başkan Kurt’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 13.4.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 15:34
CHP İlçe Teşkilatından Başkan Kurt’a Ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mihalgazi İlçe Başkanı Bülent Durna, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nazife İpar ve Parti Yönetim Kurulu üyeleri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u makamında ziyaret etti.
Yapılan ziyarette, yeni kurulan ilçe teşkilatı tanıtılırken yapılacak olan seçim çalışmaları hakkında Başkan Kurt’a bilgi verildi. 7 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde CHP’nin iktidar olması için kadınlar ve gençlere çok iş düştüğünün altını çizen Başkan Kurt, Türkiye’nin her alanda zor bir dönemden geçtiğini belirtti. Zorlu şartlarda en büyük görevin kadınlarda olduğunu vurgulayan Başkan Kurt şöyle devam etti:
‘’Gençlerin ve kadınların demokraside daha fazla yer alması eşitlik, özgürlük ve sevgi ortamının oluşmasında büyük rol oynar. Çağdaş Türkiye’nin yaratılması ve yaşatılmasında sizlerin etkisi büyük olacak. Sizler CHP’yi insanlara anlatacak ’in geleceğine yön vereceksiniz. Herkes üstüne düşen görevi eksiksiz yaptığı takdirde CHP’nin iktidar olmamasında hiçbir engel görmüyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP İlçe Teşkilatından Başkan Kurt’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN