Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HKÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz’dan “23 Nisan Mesajı”

Giriş Tarihi: 21.4.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 09:33
HKÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz’dan “23 Nisan Mesajı”
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektörü Prof.Dr. Tamer Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Tamer Yılmaz yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı:
“Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Büyük Millet Meclisi��nin açıldığı 23 Nisan 1920’yi, ulusumuza çocuk bayramı olarak armağan ederek, hem ulusun geleceği olan çocuklara verdiği değeri ve duyduğu güveni, hem de dünya barışına verdiği önemi göstermiştir. Bu bayram, dünya çocukları arasında barış ve kardeşliğin paylaşılmasına ve dolayısıyla dünya barışına hizmet eden bir bayramdır.
Dünyadaki tek çocuk bayramı olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının kutlandığı 23 Nisan, aynı zamanda dünyadaki sevgi, dostluk ve kardeşlik bağlarının güçlendiği gündür. Ecdadımızın bizlere emanet ettiği bu kutsal vatanı, milletimizin geçmişten gelen birikimi ve birlik-beraberlik içinde çok çalışarak daha gelişmiş hale getirmek, gelecek nesillere daha güçlü bir Türkiye bırakmak, hepimizin en büyük hedefidir.
Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İlk kurulda, Meclisimizin kahraman üyelerini ve milli mücadelede emeği geçmiş olan herkesi en derin saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyetimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HKÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz’dan “23 Nisan Mesajı”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN