Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediyesi İftarda Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 1.7.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 10:00
Gümüşhane Belediyesi İftarda Bir Araya Geldi
Belediye Başkanı Ercan Çimen, Belediye personeline iftar yemeği verdi.
Belediye hizmet binasında bulunan Teras restaurantta gerçekleştirilen iftar yemeğine Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve personeller katıldı.
İftar yemeğinin öncesinde tüm masaları tek tek gezerek Belediye personeli ile sohbet eden Başkan Çimen, daha sonra yaptığı konuşmada Gümüşhane için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.
“GÜMÜŞHANE HEPİMİZİN, ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİNİ HEP BERABER İNŞA EDECEĞİZ”
Başkan Çimen, birlik ve beraberliğin olmadığı yerde başarının olmayacağını ifade ederek, “İçerisinde bulunduğumuz ramazan ayının herkese hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan diliyorum. Bizler her zaman birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde olmak zorundayız. Gümüşhane hepimizin. Çocuklarımızın geleceğini hep beraber inşa edeceğiz. Bunun için çok çalışacağız. 7 Haziran seçimlerinin ardından hizmetlerimize devam ediyoruz. Şehrimiz için gece gündüz durmadan koşmaya devam edeceğiz. Gümüşhane’mizin sorunları ve ihtiyaçları fazla ama biz bu ihtiyaç ve sorunları gidermek için görev başındayız. Bunları gidermek için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
“İLKLERİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Gümüşhane’nin 20. Belediye Başkanı olduğunu belirten Başkan Çimen, “Ben Gümüşhane’nin 20. Belediye Başkanıyım. Bizden önce görevde bulunan tüm Belediye Başkanlarına yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Onlardan Allah razı olsun. Ama daha önce yapılmayan işleri yapmayı Allah bize nasip etti. Önümüzdeki süreçte de ilkleri yapmaya devam edeceğiz. Yükümüzün ağır olduğunu biliyoruz. Ancak bunu sizlerle birlikte aşacağız. Personelimizin istekleri bizim için çok kıymetli ve sizler ne istemişseniz bizler yerine getirdik, getirmeye de devam edeceğiz. Bende sizlerden aldığım heyecanla, çalışma azmiyle hizmetlerimize devam edeceğiz. Bizim birbirimize daha sıkı şekilde sarılmamız lazım. Birlik ve beraberliğimizi bozmamamız lazım. Bir araya gelerek istişare etmeyi çok önemsiyoruz. Hep birlikte şehrimiz için, geleceğimiz için çocuklarımız için çalışmaya devam edeceğiz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” ifadelerine yer verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gümüşhane Belediyesi İftarda Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN