Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sabah yazarı Donat'a meslek hizmet ödülü

Mersin'de 6 Rotary kulübü bir araya gelerek 2014 Mersin Meslek Hizmet Ödülleri'ni verdi. Gecede SABAH Gazetesi Yazarı Yavuz Donat'ta ödülünü aldı

Giriş Tarihi: 13.10.2014
Sabah yazarı Donat'a meslek hizmet ödülü
Mersin'de faaliyet gösteren 6 Rotary kulübünün birlikte düzenlediği 2014 Mersin Meslek Hizmet Ödülleri törenle sahiplerini buldu. Törende ödüller bu yıl SABAH Gazetesi Yazarı Yavuz Donat, Sun TV Yayın Yönetmeni ve fotoğraf sanatçısı Tahir Özgür, araştırmacı Mimar İpek Durukan, işadamı Faik Burakgazi, turizmci Emrullah Akçakaya ve noter Orhan Turan'a verildi.

HERKESİN İLTİFATA İHTİYACI VAR

Yenişehir Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen gecede konuşan SABAH Yazarı Yavuz Donat, 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ile yaşadığı bir anıyı anlattı. Süleyman Demirel'in bir sohbetlerinde kendisine 'Cumhurbaşkanı makamındaki insanın dahi iltifata ihtiyacı vardır' dediğini belirten Yavuz Donat, "Beni burada ödül alan diğer 5 arkadaşımın arasına alıp, ödüllendirdiğiniz için teşekkür ederim" diye konuştu.

BU FOTOĞRAFI ÇEKECEĞİZ

Mersin Valisi Özdemir Çakacak ise hem dünyada hem Türkiye, hem de Mersin'de özellikle de bu günlerde barışın fotoğrafını çekmenin çok büyük bir ihtiyaç olduğunu belirterek, "Ülkemiz gibi Mersinimiz de cennetten bir köşe. Mersin, tüm renklerin bulunduğu ve güzel bir atmosfer içinde yaşanan bir kenttir. Kentin tüm dinamikleri ile beraber megapikseli yüksek bir şekilde bu güzel fotoğrafı çekeceğiz" dedi.

PROTOKOL BULUŞTU
Törene Mersin Milletvekili İsa Gök, Mersin Üniversitesi Rektör Vekili Yüksel Özdemir, Baro Başkanı Av. Alpay Antmen, İl Emniyet Müdürü Hasan Hüseyin Bahar, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mahmut Arslan, iş adamları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda rotaryen katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sabah yazarı Donat'a meslek hizmet ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN