Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antepia Agora'da yeni markalar var

Güneydoğu'nun en büyük konut projesi olan Antepia'da evler birer birer sahiplerine teslim edilirken, ünlü markalar ve yaşam merkezleri de Agora Meydanı'ndaki yerlerini alıyor

Giriş Tarihi: 28.10.2014
Antepia Agora'da yeni markalar var
Türkiye'nin en büyük biyolojik göledinin kıyısında, mavi ve yeşille iç içe huzurlu bir yaşam sunan Antepia'da, yaşam tüm enerjisiyle devam ediyor. Göl manzarasına sahip 2000 metrekarelik geniş Agora Meydanı içindeki birbirinden renkli ve yenilikçi alanlar Antepia sakinlerine konfor ve keyif sunuyor. Günlük ihtiyaçların karşılanabileceği olanakların yer aldığı Agora Meydanı'nda açılan Burger King ve Mado, projeye renk ve lezzet katıyor. Toplam 3 bin 470 konutun yer aldığı, 560 bin metrekarelik alanın yüzde 85'i yeşil alan olan Antepia, 75 bin metrekarelik, Türkiye'nin en büyük biyolojik göleti, göl kenarında konumlanan meydanları, göz kamaştıran peyzajı ile dikkat çekiyor.

HER TÜRLÜ KONFOR'A SAHİP

Antepia, göl manzarasına sahip 2 bin metrekarelik geniş Agora Meydanı ile büyük ilgi görüyor. Sosyal olanakları ve keyifli yaşam alanlarıyla Antepia, Gaziantep'in yeni cazibe merkezi olarak dikkat çekiyor. Özel hocalar eşliğinde, yeşilin ve doğanın içinde spor yapma imkanı sunan Antepia; spor aktiviteleri için Gaziantep'te ilk şubesini açan spor merkezi Benefit Sports Club'ı tercih etti. Benefit Sports Club pek çok spor olanaklarının yanı sıra Türk hamamı, fitness, havuz, sauna, pilates, tenis kortları ile de Antepia sakinlerinin aradığı konforu ve sportif yaşam tarzını sunuyor.

YENİ ETAP MART 2015'TE

Paralel Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu, Antepia'da göl kıyısında ayrıcalıklı bir yaşam sunduklarını belirterek şunları söyledi: "Sosyal olanakları ve keyifli yaşam alanlarıyla Gaziantep'teki hayata yeni bir soluk ve kalite getiren Antepia'da, 616 konutluk Safir Mahallesi'nde ve 196 konutluk Yakut Mahallesi'nde ev teslimleri tamamlandı; Zümrüt Mahallesi'nde ise ev teslimleri devam ediyor. Ayrıca proje kapsamında, Mart 2015 tarihinde 550 konutluk etap açılışımızı da gerçekleştirmeye hazırlanıyoruz"

FARKLI DAİRE SEÇENEKLERİ
Toplam 3 bin 470 konutun yer aldığı, 560 bin metrekarelik alanın yüzde 85'i yeşil alan olan Antepia'da, 117 metrekare ile 600 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde daire seçenekleri bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antepia Agora'da yeni markalar var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN