5 yılda 1 milyon hastaya hizmet

Adana Özel Medline Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Attila, "Bugüne kadar 1 milyon hastaya hizmet verdik" dedi. 5'inci yaş gününde 86 çalışan ödüllendirildi

Giriş Tarihi: 2.2.2015
5 yılda 1 milyon hastaya hizmet
Adana Özel Medline Hastanesi 5'inci yaş gününü muhteşem bir gece ile kutladı. Sheraton Otel'de düzenlenen buluşmaya Vali Mustafa Büyük, İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer, Adana Özel Medline Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Attila, Genel Direktörü Dr. Musa İnal, yöneticiler, doktorlar, çalışanlar ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

2009 YILINDA HİZMETE BAŞLADI

Gecede konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Attila, "Hastanemiz, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışıyla etik ilkeler ışığında ilk hastasını Haziran 2009'da kabul etmiştir. Kuruluşumuzdan bu yana sektörde öncü uygulamalarla fark yaratma hedefinden şaşmadık. Geçtiğimiz temmuz ayı itibariyle 1 milyon hastaya hizmet verdik" dedi.

500 KİŞİLİK UZMAN EKİP
"Uzman doktorlarımız, bilgi ve birikimlerini yakın ilgiyle birleştiren sağlık personelimiz, hasta odaklı hizmet anlayışımız, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile hastanemiz 5 yıldır Adana'da sağlıkta güvenin adresidir" diyen Dr. Attila, Türkiye'nin güney bölgesinde ilk JCI 'Akreditasyon Kalite Belgesi'ni aldıklarını söyledi. Dr. Attila, "500 kişilik bir ekiple yıllardır sağlık için hizmet veriyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
5 yılda 1 milyon hastaya hizmet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN