Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HKÜ'de tatlı bir yarışma

Giriş Tarihi: 2.3.2015
HKÜ'de tatlı bir yarışma

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Çilek Etkinlik Grubu Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen "1'inci Tasarım Tatlar Yarışması" hem göze hem de damağa hitap etti

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Çilek Etkinlik Grubu Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen 1. Tasarım Tatlar Yarışması'na çeşitli üniversitelerden öğrenciler ilgi gösterdi. HKÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen yarışmada değişik malzemelerden yapılmış birçok pasta yer aldı. Katılımcılar tasarımını ve yapımını kendi yaptıkları pasta ile yarışmaya katıldı.

ÖZGÜN TASARIMLAR
Ünlü "Dudu Pasta Atölyesi"nin sponsorluğuyla gerçekleşen yarışmada eğlenceli dakikalar yaşandı. HKÜ Çilek Etkinlik Grubu tarafından düzenlenen 'Tasarım Tatlar Yarışması'nda en lezzetli tatlar sergilendi. Yarışmaya katılan öğrencilerin, tasarımları ile birlikte hayal güçlerini ortaya koyabilmeleri ve tasarı yönlerinin güçlenerek daha özgün tasarımlar yapabilmeleri hedeflendi.

İLGİ BÜYÜKTÜ
Jürinin değerlendirmesinde "Grup Vitamin" birinci olurken, "Hayırdır Sen?" grubu ikinci, "Mimarlar Çıldırmış Olmalı" Grubu ise 3'üncü oldu. Yarışmaya katılan tüm gruplara hediyeler ve tüm seyircilere minik ikramlar ve sürprizler yapıldı. Yarışmaya ilginin yoğun olduğunu belirten yetkililer, Gaziantep gibi geniş ve köklü bir yemek kültürüne sahip olan şehirde, bu tarz yarışmaların artmasını diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HKÜ'de tatlı bir yarışma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN