İnovasyon ateşi

Giriş Tarihi: 18.6.2015
İnovasyon ateşi
Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Koordinatör Başkanı Bülent Aymen, Genel Sekreter İsmail Çetin ve Genel Sekreter Yardımcısı Ümit Sarı, SABAH Gazetesi Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu'nu ziyaret etti. Başkan Bülent Aymen, Ekim ayının sonunda Adana'da İnovasyon Haftası düzenleyeceklerini, organizasyona Adana Sanayi Odası'nın da destek vereceğini söyledi. Aymen, organizasyonun tepe kuruluşunun ise Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) olduğunu belirtti.

5 BİN KİŞİ KATILACAK

Bülent Aymen, "Adana'da ilk organizasyon olacak. Henüz tarih kesinleşmedi ama Ekim ayının son haftasında, 2 gün sürecek şekilde Çukurova Üniversitesi'nde yapacağız. Açılışa, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızı da davet edeceğiz. Yaklaşık 5 bin kişinin katılımını bekliyoruz. AKİB'de Tekstil İhracatçıları Birliği Başkanı olan ADASO Başkanı Zeki Kıvanç ile görüştük, organizasyon için destek verecekler. Başarılı bir organizasyon yapacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

CEO'LAR ANLATACAK

Etkinliğe, Türkiye ve dünyadan inovasyon konusunda en yetkili isimlerin, sanayiciler ve üniversite öğrencileriyle buluşacağını belirten Bülent Aymen şu bilgileri verdi: İnovasyonda başarılı olmuş firmaların sahiplerini ve CEO'larını getireceğiz. Forum ve paneller düzenleyeceğiz. Türkiye'nin her yerinden üniversite öğrencileri ve akademisyenler, çalışmalarını sergileyerek sanayiciyle buluşacak. Amacımız inovasyona ilgi çekmek, gençleri ve sanayicileri teşvik etmek, farkındalık yaratmak. Adana'nın taşıdığı potansiyel nedeniyle böyle bir organizasyon yapmak istedik.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnovasyon ateşi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN