'Kızım ile bana işkence yaptı'

Adana'da nikahsız yaşadığı erkek arkadaşı Murat İ.'den şiddet gördüğünü iddia eden Elif Tekırmak, "Benim gibi dul kadınlara yaşadıklarım ders olsun" dedi

Giriş Tarihi: 27.7.2015
'Kızım ile bana işkence yaptı'
Adana'da 6 yıl önce eşini trafik kazasında kaybeden 2 çocuk annesi Elif Tekırmak (40), nikahsız olarak birlikte yaşadığı 39 yaşındaki Murat İ.'den şiddet gördüğünü iddia ederek şikayetçi oldu. Sağlık raporu için Adli Tıp Kurumu'na giden Elif Tekırmak, "Yaşadıklarım benim gibi dul kalanlara ibret olsun. Beni sevdiğini zannettiğim adam hem bana, hem kızıma şiddet uyguladı" dedi. Gözaltına alınan Murat İ., üç ay yaklaşmama cezası verildikten sonra serbest bırakıldı.

BİRLİKTE YAŞIYORLARDI
İki kızıyla birlikte 100. Yıl Mahallesi'nde oturan Elif Tekırmak, özel halk otobüsünde şoför olarak çalışan Murat İ. ile tanıştı. Birbirlerine kısa sürede ısınan Elif-Murat çifti birlikte güzel günler geçirmeye başladı. Bir süre sonra Murat İ., iki kızıyla birlikte yaşayan kadının evine taşındı. Ancak üç yıldan beri birlikte yaşadığı kadın ile kızlarına şiddet uygulamaya başladı. Bunun üzerine Elif Tekırmak, polise giderek yaşadığı olayları anlattı ve şikayetçi oldu.

ÜÇ AY YAKLAŞMAYACAK
Karakola ifade verdikten sonra 'darp' raporu almak için Adli Tıp Birimi'ne gelen Elif Tekırmak sevgilisinin hayatı kendisine zindan ettiğini ileri sürerek "Üç yıldır nikah yapmayıp oyaladı. Ses çıkarmadım. Beni de kızımı da dövdü. Benim gibi dul kadınlar akılsızlık etmesin, dost hayatı yaşamasın" dedi. Gözaltına alınan özel halk otobüsü sürücüsü Murat İ., Elif Tekırmak'a 3 ay yaklaşmama cezası verildikten sonra serbest kaldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kızım ile bana işkence yaptı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN