Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Finalli öğrenciler sınıfları doldurdu

Giriş Tarihi: 10.9.2015
Finalli öğrenciler sınıfları doldurdu
Adana Final Okulları'nda 2015- 2016 eğitim-öğretim yılı erken başladı. Açılış töreninde konuşan Kurucu Şevket Ertem, "Bu coğrafyanın yeniden insanlığın kültür ve medeniyet beşiği olan yaşanabilir bir ülke haline getirmek için, sizlerin en iyi şekilde yetişebilmesi için ne gerekiyorsa yapacağımıza hepinizin ve tarihin huzurunda söz veriyorum" dedi.

AYDINLANMA EĞİTİMLE OLACAK

Adana Final Okulları yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerinin katıldığı tören, 6 Eylül 2015'te Dağlıca'daki saldırı nedeniyle çok sayıda şehit ve yaralının olması nedeniyle buruk başladı. Anaokulu ve 1'inci sınıf öğrencilerinin Final Okulları Marşı eşliğinde alana gelmesi ile başlayan törende konuşan Adana Final Okulları Genel Müdürü M. Turhan Orhan, şehit haberleriyle milletçe zor günler geçiriyor olduğumuzu söyleyerek aydınlanmanın eğitimle olacağının altını çizdi.

SORUMLULUĞUMUZ VAR

Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem ise konuşmasında şunları söyledi: "Yaşları küçük ama omuzlarındaki sorumlulukları çok büyük olan çocuklarımız… Bu coğrafyada doğmayı biz seçmedik, bu coğrafyada yaşamanın bedelleri var. Size daha yaşanabilir bir ülke bırakabilirdik, şüphesiz bunda bizim de sorumluluğumuz var. Şimdi hepimiz çok çalışmak, çok koşmak, çok gayret etmek zorundayız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Finalli öğrenciler sınıfları doldurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN