Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Feyezan Kanalı ıslah ediliyor

Giriş Tarihi: 17.12.2015
Feyezan Kanalı ıslah ediliyor
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil'in büyük uğraşlar sonucu çözüme kavuşturduğu Feyezan Kanalı Islahı ve Peyzaj Projesi çalışmaları tam gaz devam ediyor. Kentin en büyük sorunlarından biri olan Feyezan Kanalı'nda çalışan ekipler, Buluttepe Mahallesi ve Aşkarbeyli'de iş makineleriyle ıslah çalışmalarını yürütürken, bir yandan da betonlama işlemlerini gerçekleştiriyor.

BAŞKAN TALİMAT VERDİ
İskenderun'un 100 yıllık sorunu olan ve yoğun yağışlarda büyük zararlara neden olan Feyezan Kanalı'ndaki çalışmalar hız kazandı. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Feyezan Kanalı'nın çalışmalarını zaman zaman yerinde denetleyip inceleyerek bilgi alırken, bir an önce bitirilmesi içinde tüm imkânlarını seferber edilmesi talimatı verdi.

CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Kentin kanayan yarasına neşter vurduklarını anlatan Başkan Seyfi Dingil, "İktidarımızın, özellikle Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başkanımızın destekleriyle Feyezan Kanalı'nı artık sorun olmaktan çıkardık. Yapacağımız peyzaj ve çeşitli proje çalışmalarımızla burası cazibe merkezi olacak. Feyezan Kanalı'nın bir an önce bitmesi için imkânlarımızın tamamını seferber ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Feyezan Kanalı ıslah ediliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN