Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Topaca: çok güvenli bir kent

Bir alışveriş merkezine giderek alan, karşılaştığı vatandaşlar ve esnafla sohbet eden Valisi Ercan Topaca, tüm vatandaşlardan güven içinde gezmelerini söyledi

Giriş Tarihi: 1.4.2016
Vali Topaca: Hatay çok güvenli bir kent
'DA Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ ve İl Jandarma Alay Komutanı J. Kd. Alb. Turgay Aras ile birlikte bir alışveriş merkezini ziyaret eden Hatay Valisi Ercan Topaca, AVM'ye gelen vatandaşlarla sohbet etti, alışveriş yaptı. Bir çıdan kitap alan Vali Topaca, Hatay'ın son derece güvenli bir kent olduğunu belirterek, "Vatandaşlarımız alışveriş merkezlerine gitsin, alışveriş yapsın. Hatay çok güvenli bir kent. Güvenlik güçlerimiz bunu sağlamak için gündüz görevde" dedi.

HALKIN HUZURU YERİNDE
AVM'de bulunan işyeri sahipleri ile de sohbet eden Vali Ercan Topaca, herkese hayırlı işler diledi. Hatay halkının günlük yaşamını huzur ve güven içinde sürdürdüğünü görmenin memnuniyetini dile getirerek, geziyi hem alınan tedbirleri yerinde görmek, hem de vatandaşlarla konuşmak adına gerçekleştirdiğini belirtti. Vali Topaca, "Gördüğüm kadarı ile halkımızın huzuru yerinde. Bir sıkıntı yok. Vatandaşlarımız bazı tereddütleri var ama aldığımız tedbirlerle bunlar gideriliyor" diye konuştu.

25 BİN ZİYARETÇİ GELİYOR
Özellikle alışveriş merkezlerinde ve halkın yoğun olduğu yerlerde her türlü tedbiri aldıklarını vurgulayan Vali Topaca, "AVM'ler hafta içinde en az 15 bin, hafta sonu ise 20-25 bin kişinin ziyaret ettiği yerler. Yaklaşık bin civarında çalışan var. Buralardaki risk seviyesinin en aza indirilmesi için güvenlik güçlerimiz her türlü çalışmayı yapıyor. Vatandaşlarımız güven içinde gelsin, alışverişini yapsın, sinemasına gitsin, yemeğini yesin. Bunu özellikle rica ediyorum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Topaca: Hatay çok güvenli bir kent
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN