Türkiye'nin en iyi haber sitesi

de çok farklı olacak

Giriş Tarihi: 18.4.2016
Mersin turizmde çok farklı olacak

Valisi Özdemir Çakacak, Haftası’nın açılışını yaptı, bu yıl kentin turizmde hak ettiği yere geleceğini söyledi. Çakacak, “Herkes üzerine düşen görevi yapmalı” dedi

Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Haftası, 'de 'Bu Sene Mersin' sloganıyla açıldı. Vali Özdemir Çakacak, "Bıkmadan, yılmadan tanıtım atağını devam ettirmek durumundayız. Mersin'in turizmde hak ettiği yere geleceğine olan inancımız tamdır. Bu konuda herkes üzerine düşen görevi yerine getirmeli, tanıtım konusuna önem vermeli" dedi.

TURİZM EKONOMİSİ
Divan Otel'deki törende konuşan Vali Özdemir Çakacak, turizmin hızla büyüyen ve gelişen sektörlerin başında geldiğini vurguladı. Teknolojinin gelişmesi ve ulaştırma sektörünün ilerlemesiyle birlikte uzak diyarların birbirine yaklaştığına dikkat çeken Vali Çakacak, turizm amaçlı hareketliliğin büyük bir ekonomi haline geldiğinin altını çizdi.

İNANCIMIZ TAM
Mersin'in mevsimsel turizm başta olmak üzere, inanç ve kültür turizmi açısından önemli bir değer olduğunun altını çizen Vali Çakacak, "Kentimizin güzelliklerini tanıtmak için çok sayıda fuara katılıyoruz. Çalışmaların etkisini hemen göstermesi mümkün değil. Bıkmadan, yılmadan tanıtım atağını devam ettirmek durumundayız. Hak ettiğimiz yere geleceğiz" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mersin turizmde çok farklı olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN