çiftinin çok özel konukları

’nın tanınmış doktorlarından Ercan –Asuman çifti, hafta sonunu çok özel konukları ile birlikte geçirdi

Giriş Tarihi: 22.4.2016
Atalay çiftinin çok özel konukları
'NIN eski sağlık kurumlarından Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi eski Başhekim Yardımcısı ve ortopedi doktoru Uzm. Dr. Ercan ile Özel Adana Hastanesi Çocuk Hastalıkları polikliniğinde görevli Uzm. Dr. Asuman Atalay geçtiğimiz günlerde çok özel konuklarını ağırladı. Atalay çifti İstanbul Tıp Fakültesi'nden sınıf arkadaşlarını Adana'da konuk etti.

BOL BOL GEZDİLER
Birçoğu profesör olan arkadaşlarına güzel bir misafirperverlik örneği gösteren Atalay çifti, konuklara kentin tarihi yerlerini gezdirip, Çukurova'nın eşsiz lezzetlerinden tattırdı. Sınıf arkadaşları ile çok keyifli bir hafta sonu geçiren Ercan ve Asuman Atalay çifti, hayatlarının en güzel günlerinden birini yaşadıklarını belirtti.

HASRET GİDERDİLER
Konukları ile bol bol sohbet edip, gideren, fotoğraf çektiren Atalay, "Üniversite arkadaşlığı asla unutulmaz" dedi. Dostları Atalay çiftine davetleri için teşekkür eden doktorlar, Adana'ya olan hayranlıklarını dile getirerek, "Çukurova'nın tüm güzelliklerini tattık. Ercan ve Asuman Atalay'a çok teşekkür ediyoruz" diye konuştular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atalay çiftinin çok özel konukları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN