ülkeyi kaosa sürüklemek istiyor

AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, liderine tepki göstererek “Kendilerince ülkeyi kaosa sokmak istiyorlar” dedi

Giriş Tarihi: 14.5.2016
CHP ülkeyi kaosa sürüklemek istiyor
AK Parti 77'nci İl Danışma Meclisi Toplantısı Yüreğir Kültür Merkezi'nde yapıldı. Toplantının açılışında konuşan İl Başkanı Fikret Yeni, önce teşkilat çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Yeni, "Başkanlık sistemi kanlı olur" diyen Genel Başkanı 'na tepki gösterdi. Yeni "Aslında bu ifade bir şeyin çığırtkanlığı idi. Kendilerince ülkeyi kaosa sokmak istiyorlar. Kendilerince alışık oldukları, istedikleri, gönüllerinden geçen şeyi talep ediyorlardı" dedi.

AĞAÇ KATLİAMI
CHP'li Çukurova Belediyesi'nin ağaç katliamı yaptığını belirten Başkan Fikret Yeni, "Yakın bir tarihte bir kaç tane ağaç yerinden sökülüp başka bir yere taşınmak istenirken ortalığı ayağa kaldıranlar, bu ülkenin geleceğini karanlık dehlizlere çevirmeye çalışanlara destek verenlerin arkasındaki Cumhuriyet Halk Partisi'nin bir belediyesi Çukurova Belediyesi 150 tane ağacı kesmiş. Kardeşim bu millet sana hizmet edesin diye oy verdi. Bu milletin aklıyla dalga geçesin diye değil" diye konuştu.

'ZARARA UĞRATMIŞ'
CHP'li Seyhan Belediye Başkanının da belediyeyi zarara uğrattığını ve bunun da meclis üyelerinin hazırladıkları raporla tespit edildiğini ifade eden Yeni şöyle konuştu: Raporda net bir ifade var. 'Belediye Başkanı, Seyhan Belediyesi'ni zarara uğratmıştır' denildi. Bunu söyleyen AK Parti belediye meclis üyesi değil. 5 tane meclis üyesinden üçü CHP'li olan bir kurul. 10 liraya alınmış olan sandalyeyi yıkamak için 5 lira ödüyorlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP ülkeyi kaosa sürüklemek istiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN