Sosyal tesisi olmayan mahalle kalmayacak

Şehitkamil Belediyesi daha modern ve yaşanabilir bir ilçe oluşturmak amacıyla sosyal tesis inşaatlarına aralıksız devam ediyor

Giriş Tarihi: 13.7.2016
Sosyal tesisi olmayan mahalle kalmayacak
'te 'Sosyal tesisi olmayan mahalle kalmayacak' sloganıyla yola çıkan Şehitkamil Belediyesi, Göksüncük Mahallesi'ndeki tesisin inşasını sürdürüyor. Yapımı devam eden sosyal tesisi inceleyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, "Adım adım bütün mahallelerimize sosyal tesis sözü vermiştik. Göksüncük Mahallesi'ne de çok nitelikli bir sosyal tesis yapıyoruz" dedi. Başkan Fadıloğlu, kısa sürede çalışmaların tamamlanacağını belirterek, "Mahallemize vermiş olduğumuz sözleri yerine getiriyoruz. Daha önce vatandaşlarımız burada güzel bir yapmışlardı. Caminin yanında küçük bir muhtarlık odası vardı. Fakat ihtiyaca cevap vermiyordu. Göksüncük Mahallemizde de eski yapıyı yıktık, yerine çok nitelikli bir sosyal tesis yapıyoruz. Bu tesis içinde bir de muhtar odası olacak" diye konuştu.

MUHTARLIK BİNASI
Göksüncük Mahallesi'ne yapılan sosyal tesisten dolayı mutluluk duyduğunu belirten Mahalle Muhtarı Ahmet Sarıoğlu, "Mahallemizde bir sosyal tesise ihtiyacımız vardı. Camimizin önünde bulunan muhtarlığımızı ve lojmanımızı yıkarak, yer temini yaptık. Şehitkamil Belediyesi de hız kesmeden çalışmalarına başladı. İnşallah kısa süre sonra tesisimize kavuşacağız şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyal tesisi olmayan mahalle kalmayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN