Şehitkâmil’den duyarlı davranış

Şehitkâmil Belediyesi FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz’daki darbe girişimine karşı verilen mücadeleyi ölümsüzleştirmek için bir mahalleye 15 Temmuz adını verdi

Giriş Tarihi: 5.8.2016
Şehitkâmil’den duyarlı davranış
'te Şehitkâmil Belediye Meclisi, Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz'daki başarısız darbe girişimini gelecek nesillere aktarmak adına bir mahalleye '15 Temmuz Mahallesi' adını verdi. Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, "Bir daha yaşanmamasını dilediğimiz bu günleri, bizden sonraki nesillere de aktarmak adına 15 Temmuz adını bir mahallemize verdik" dedi. Belediye Meclisi üyelerine teşekkür eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, "Gaziantep'te hiçbir parti ayrımı yapmadan bütün meclis üyelerimizle birlikte meydanlardayız, nöbetimizi tutmaya devam ediyoruz. Bugün bir mahalleye 15 Temmuz Mahallesi adını verdik. Belediye olarak yetkilerimiz içerisinde yapılacak en iyi uygulamalardan biri yeni yapılan bir mahalleye isim vermekti" diye konuştu.

GELECEK NESİLLERE
Normal şartlarda ana caddelere, geniş bulvarlara isim verme yetkisi Büyükşehir Belediyesi'nde olduğunu ancak yeni bir mahallenin ihdas edilmesiyle birlikte böyle bir imkan oluştuğunu kaydeden Fadıloğlu, "Bir daha yaşanmamasını dilediğimiz bu günleri, bizden sonraki nesillere de aktarmak adına 15 Temmuz adını bir mahallemize verdik. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehitkâmil’den duyarlı davranış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN