Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Final’de yeni dönem başladı

Her yıl geleneksel hale gelen yeni eğitim-öğretim yılı ine, Final Okulları yönetici, öğretmen, öğrenci ve velileri katıldı

Giriş Tarihi: 8.9.2016
Final’de yeni dönem başladı

Final Okulları'nda 2016-2017 eğitim-öğretim yılı başladı. günü her yıl olduğu gibi öğrenci ve veliler için okul bahçesinde bir düzenlendi. Törene Adana Final Okulları yönetici, öğretmen, öğrenci ve velileri katıldı. Anaokulu ve 1. Sınıf öğrencilerinin Final Okulları Marşı eşliğinde alana gelmesi ile başlayan törene Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem de katıldı.

NOBEL HAYALİ
Adana Final Okulları olarak 7'nci yılı yaşadıklarını söyleyen Ertem, "Şu ana kadar bütün hedeflerimize ulaştık. Türkiye derecesi dedik çıkardık, ilk binde rekor sayıda öğrenci çıkaracağız dedik çıkardık, uluslar arası yarışmalarda gururla temsil edildik. Şimdi de hayalimiz bu okulda Nobel'e aday olacak insanlar yetiştirmek. Biz burada size rahat bir çalışma vaat etmiyoruz, çok çalışma vaat ediyoruz. Biz yürümeyeceğiz, koşacağız" dedi. Tören alanını dolduran velilere de seslenen Şevket Ertem, "Bu körpecik yavruları güvenip bize emanet ediyorsunuz. Çok yüksek sorumluluğumuz var biliyoruz. Evrensel değerlere sahip iyi insan, iyi vatandaş yetiştirmek önceliğimiz. Bunun için ne gerekiyorsa yapacağımıza hepinizin huzurunda söz veriyorum" diye konuştu. Konuşmaların ardından Adana Final Okulları öğrencileri için çalan ilk ders zilinin ardından eğitim başladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Final’de yeni dönem başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN