Çukurova’da giysi toplama projesi

Giriş Tarihi: 26.9.2016
Çukurova’da giysi toplama projesi
'da Çukurova Belediyesi, İyilik ve Yardım Vakfı ve Usman Geri Dönüşüm Hizmetleri, kullanılabilir ve temiz kıyafetlerden ihtiyaç sahibi vatandaşların yararlanacağı, kullanılamaz durumdaki giysilerin geri dönüşüme kazandırılacağı 'Giysi Toplama Projesi'nin ön protokolüne imza attı. Belediye Başkanı Soner Çetin, "Çukurova'da sosyal belediyecilik destanı yazıyoruz" dedi.

300 GİYSİ KUMBARASI
Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Yardım ve İyilik Vakfı Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erdem ve Usman Geri Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Ali Koyuncu'nun imzaladığı ön sözleşme kapsamında, ilçe geneline 300 giysi toplama kumbarası yerleştirilecek.

YENİ BİR SOLUK
Rutin belediyecilik hizmetlerinin dışında, sosyal belediyecilik konusunda yaptıkları hizmetlerle destan yazdıklarını belirten Başkan Soner Çetin, "Gıda bankası, hayır çarşısı, Çukurova'nın Filizleri gibi sosyal projelerle Adana'ya yeni bir soluk kazandırmıştık. Şimdi hayata geçireceğimiz 'Giysi Toplama Projesi' ile de, halkımızın kullanmadığı giysileri toplayıp, ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova’da giysi toplama projesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN