Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Atamalar
Pirelli'ye genel müdür

Türk Pirelli'de otomobil lastikleri Genel Müdürlük görevine Livio Magni getirildi. Milano Üniversitesi Ekonomi ve İstatistik mezunu Magni, Pirelli kariyerine 2008'de İtalya'da ürün müdürü olarak başladı. 2012'de İspanya Pirelli'de Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. Magni, en son Türk Pirelli Lastikleri Ticaret Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Ağaoğlu'na IT Direktörü


Aleksi Komorosano, Nef Gayrimenkul'den Ağaoğlu Şirketler Grubu'na Bilgi Sistemleri & Teknolojileri Direktörü olarak transfer oldu. Işık Üniversitesi mezunu Komorosano, aynı üniversitede Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisansını tamamladı. İş hayatına İnteltek'te başlayan Komorosano, Mapplook ve Etiqadd'da çalıştı.

BankPozitif'e yeni genel müdür


BankPozitif'in yeni Genel Müdür'ü Atasel Tuncer oldu. YTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu Tuncer, Yeditepe Üniversitesi İşletme yüksek linsansını tamamladı. Tuncer, Demirbank'ta çalıştıktan sonra 2002 yılından 2015 yılı sonuna kadar BankPozitif Operasyon ve Destek Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürdü.

Brisa'ya Genel Müdür Yardımcısı


egemen Atış, Brisa Ticari Ürünler Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevine terfi etti. ODTÜ Makina Mühendisliği mezunu Atış, Boğaziçi Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansı yaptı. Atış, 2012 yılından bu yana Tüketici Ürünleri Pazarlama Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Samsung'a yeni başkan


DaeHyun Kim, Samsung Electronics Türkiye Başkanı oldu. Sogang Üniversitesi Ekonomi mezunu Kim, Kore Yüksek Bilim ve Teknoloji Enstitüsü'nden İşletme yüksek lisans derecesine sahip. Kim, 1989'da Samsung'a katıldı. Kim en son Görüntü Birimi Avrupa ve BDT bölgesi ürün pazarlama grubunun Başkan Yardımcısı'ydı.

Ferko Ilgaz Hotel'e direktör


Ferko Ilgaz Mountain Hotel & Resort Otel Direktörlüğü'ne Cumhur Özen getirildi. Marmara Üniversitesi mezunu Özen, Sheraton İstanbul, Mövenpick Otel İstanbul, Çırağan Palace Kempinski, Intercontinental Hotel Astana, Mardan Palaca Antalya, Mardan Golf International ve son olarak Mivara Luxury Resot & Spa Otel'de farklı unvanlarda çalıştı.

Orıflame'e pazarlama direktörü


Orıflame'in yeni Pazarlama Direktörü Müge Uz oldu. Daha önce Deloitte, L'Oreal, Yıldız Holding, Harvey Nichols, Marmara Group ve Biota gibi önemli şirketlerde çalışan Uz, önümüzdeki süreçte Oriflame Türkiye çatısında görevine devam edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN