Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karşıyaka’dan Sınırları Aşan Dayanışma

Giriş Tarihi: 21.2.2015 11:18
Karşıyaka’dan Sınırları Aşan Dayanışma
Anadolu’nun farklı il ve ilçeleriyle dayanışma ruhunu güçlendirmek ve kardeş kentlerin sosyal eksiklerini tamamlayabilmek için çalışmalar yürüten Karşıyaka Belediyesi, Tunceli ve Kütahya’ya yardım elini uzattı.
Karşıyaka Belediyesi, Tunceli ve Kütahya’daki belediyelerden gelen destek taleplerini yanıtsız bırakmadı. Belediye yapılan çalışmalar kapsamında, Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Demirci beldesine çelik konstrüksiyon çatı malzemesi, sandviç panel, parklar için oyun grubu, oturma bankları ve çöp konteynerinden oluşan 3 tır dolusu eşya yardımı yaptı.
Karşıyaka Belediyesi, Tunceli’nin Pülümür ilçesine de, 800 litrelik 25 adet çöp konteyneri, çöp kovaları ve oturma bankları gönderdi. Nazımiye’ye ise yine 25 adet çöp konteyneri ulaştırdı. Belediyenin yaptığı bu yardımlar ise, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Belediyelerimizden gelen talepleri, gücümüz yettiğince karşılamaya çalıştık, batıdan doğuya güzel bir dostluk köprüsü kurduk. Karşıyakalılar olarak dayanışma ve yardımlaşma ruhumuzla, her zaman ihtiyacı olanlara destek vermeye devam edeceğiz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karşıyaka’dan Sınırları Aşan Dayanışma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN