CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu:

Giriş Tarihi: 22.2.2015 16:38
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, düzenlenen parti okulunda yaptığı konuşmasında, yapılan eğitimlerde sandıklara sahip çıkma konusunda bir adım atacaklarını söyledi.
Öğretmenevi Düğün Salonu’nda yapılan toplantıda konuşan CHP İl Başkanı Mustafa Ayan, üyelere aidat uyarısında bulunarak, "İlçelerimiz aidat yatıran üyelerimizin listelerini genel merkeze göndersin. Oy kullanacaklar Yargıtay Başsavcılığı tarafından üyeliğine onay vermiş kişiler oy kullanacaktır. 31.12.2014 tarihine kadar üyeliği kesinleşmiş olan üyelerimiz tarafından oy kullanılacaktır. İlçe başkanlarımız hemen sandık başkanlarını oluşturmaya başlasın. Biz alınan kararları Ankara’ya onay için göndereceğiz" diye konuştu.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu "Bir sandık eğitimi düzenliyoruz. Böylece de özellikle bu dönem çok önemli olan sandıklara sahip çıkacağız. Parti içi demokrasi, CHP’nin söyleminin birlik içinde seçmenlere ulaştırması bizim için kritik olan 7 Haziran Genel Seçimleri için belirleyici bir nitelik taşıyor. 7 Haziran seçimleri aslında Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı bir devrimin son bulması için atılan bir adım olacaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN